Biskota për rënie është e madhe për kur nuk keni shumë kohë për të bërë biskota për të shkuar me ushqimin tuaj. Emri i tyre vjen nga fakti se biskotat janë përzier me shpejtësi dhe më pas rënë në një fletë pjekjeje për të pjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- miell gjithandej
- 4 tsp pluhur pjekje
- 1/2 kripë kripë
- 3 shkurtim Tbsp
- 1 filxhan qumësht (temperaturë të ftohtë ose të dhomës)
Si ta Bëni
- Furrë ngroh paraprakisht 450 gradë F. Fletë e pjekjes së yndyrës.
- Në një tas të mesëm, përzierje miell, pluhur pjekje , dhe kripë. Prerë në shkurtimin me një pirun deri në përzierje është thërrmueshëm. Shtoni qumështin të gjitha në të njëjtën kohë dhe përzieni derisa mielli të jetë plotësisht i lagësht. Derdhni pasta me biskota, rreth 2 Tbsp për çdo biskotë, mbi një fletë pjekjeje të ngopur.
- Pjek 450 gradë F për 12 minuta ose deri sa të bëhet. Shërbyer të ngrohtë me ushqimin tuaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 75 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 386 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |