Këto biskota klasike të dhive janë një preferuar i Jugut. Shërbyer biskotat për mëngjes ose së bashku me një vakt. Shërbyer nxehtë dhe të ketë gjalpë në tryezë për përhapjen.
Kjo recetë për biskota bën biskota të shkëlqyera të stilit jugor. Është një recetë themelore me dhallë, gjalpë ose shkurtim, dhe gjalpë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell (të gjitha qëllimet, përzier para matjes *)
- 2 1/2 teaspoons pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan lard (ose shkurtim perime, i ftohur)
- 2 lugë gjelle gjalpë (i ftohtë)
- 3/4 filxhan dhallë (të ftohtë)
Si ta Bëni
* Nëse është e mundur, përdorni një miell të lehtë të stilit jugor në këtë recetë të biskotës.
Furrë ngrohjes në 450 ° dhe të ketë raft furrë në qendër të pozicionit.
Në një tas të madh përzierës, kombinoni miellin, pluhurin e pjekjes, sodën e pjekjes dhe kripën. Pritini në shkurtimin e ftohtë dhe gjalpë derisa të keni copa madhësinë e bizele të vogla. Bëni një pus në qendër të përzierjes së miellit dhe derdhni në dhomat e ftohta. Llokoçis butësisht derisa përzierja mban vetëm së bashku.
Nëse është e nevojshme, shtoni pak më shumë lugë dhie të dhallë.
Transferoni brumin në një sipërfaqe të lehtë të floured dhe shesh në një rreth të trashë 1/2-inch. Pritini biskota me një prestar 2 1/2 deri në 3 inç dhe vendosni në një fletë pjekjeje të papërpunuar.
Piqni për 10 deri në 12 minuta, derisa majat të jenë pakëzuar lehtë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 100 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 262 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |