Tradicionalisht, boerenmeisjes ishin një mënyrë për të ruajtur kajsi. Pijet alkoolike u shërbyen si pije në raste të veçanta. Më pëlqen të kem më shumë kajsi dhe pije më të ulët. Këto kajsi të rafinuar janë fantastike të shërbyer me pancakes dhe / ose akullore vanilje. Ata gjithashtu bëjnë dhurata të mëdha të kuzhinës. Bëni ato përpara, ruani në kavanoza dhe të pranishëm me një hark të bukur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 2/3 filxhan uji
- 4 gota
- kajsi të thata
- 1 filxhan sheqer
- 1 limon (zested)
- 1 filxhan
- raki
Si ta Bëni
- Shpëloni kajsi nën ujë të rrjedhshëm.
- Vendi kajsi në një tigan të madh, së bashku me sheqerin dhe ujin dhe ngjishet për 24 orë.
- Gjatë kësaj kohe sterilizohej kavanoza juaj e bllokimit .
- Pas 24 orësh, hiqni shijen e limonit duke hequr lëkurën nga limoni (duhet të keni tre ose katër shirita të lëkurës së limonës) dhe shtoni lëng limoni në tigan me kajsi dhe ujë.
- Sillni përzierje në një çiban dhe pastaj menjëherë hiqni kajsi duke vënë kajsi në kavanoza.
- Tani zvogëloni lëngun e mbetur derisa të bëhet i trashë.
- Hiqni nga nxehtësia, lejoni të ftoheni pak dhe të shtoni rakiun / konjakun dhe të hiqni melanin e limonit.
- Lugë lëngshme mbi kajsi dhe shkundni.
- Mbyllni kavancat fort dhe ruani në një vend të freskët dhe të errët për 6 javë përpara se të konsumoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 113 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |