Kjo recetë bën thirrje për chives lulëzuar, i quajtur edhe chives lulëzuar kineze ose leeks lulëzuar. Kjo delikatesë popullore kineze është e lirë dhe nganjëherë e disponueshme në seksionin e prodhimeve të supermarketeve lokale si dhe sende ushqimore aziatike.
Mashtrimi në këtë pjatë të lehtë nuk është që të kapërcejë chives. Ajo shkon mirë me gjithçka nga petë deri në peshk ose prawns. Shërben 2 deri në 4.
A nuk e di se çfarë duket kjo bimë barishte? Këtu është një foto e chives lulëzuar .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 bunches chives lulëzuar
- 2 lugë salcë soje të lehta
- 2 lugë gjelle pule ose ujë
- 1/2 teaspoon sheqer
- 2 lugë badiava ose vaj perimesh për llokoçis-tiganisje
- 1 lugë çaji misër misri të përzier me 4 lugë çaji uji
Si ta Bëni
- Lahen lulëzuar chives dhe ikjes. Pritini në diagonale në copa prej 2 inçësh (përdorni buds).
- Kombinoje salcë soje , supë pule dhe sheqer. Le menjane.
- Nxehtësia wok në ngrohje mesme të lartë. Shtoni vajin, drizzling poshtë sides. Kur vaj është i nxehtë, shtoni lulëzuar chives. Llokoçisni për rreth 1 minutë, derisa të kthejnë një gjelbër të ndritshëm.
- Shtyjeni qirinjshin deri në anët e wokut. Shtoni sallën në mes. Add salcë misri / ujë për salcë, nxitje të shpejtë për të trash.
- Përzieni salcin me chives lulëzuar, kuzhinier deri sa salcë është valë, por mos overcook. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 80 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 494 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |