Mos nguroni të përdorni këtë marinadë me pjesët e pulave të pjesës së kockave dhe rregulloni kohën e gatimit sipas nevojës. Është një marinadë e lehtë për çdo pulë të pjekur në skarë ose të pjekur. Delicious për dëshirat tuaja të ardhshme të puleve frymëzuar nga Jugperëndimi!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan vaj perimesh
- 1/3 filxhan uji
- 1 zarf taco përzierje erëza
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 4 deri në 6 gjysma e gjoksit të pulave, pa kocka
Si ta Bëni
- Kombinoje vajin, ujin dhe erëza në një qese për ruajtjen e ushqimit.
- Shto pjesë të pulës, vulosni qesen dhe martohuni për 2 deri në 4 orë, duke u kthyer herë pas here për të mbajtur veshjen e pulave. Bën rreth 3/4 filxhan marinadë.
- Merrni pulën nga marinada dhe ngrini ose hidhni për 5 deri 7 minuta në çdo anë, në varësi të trashësisë. Nëse dëshironi të përdorni marinadën si një salcë basting, sjellë atë në një çiban të plotë në një tigan në stovetop para se të përdorni. Chicken është bërë kur lëngjet të drejtuar të qartë kur pricked me një pirun.
Më shumë Recipes:
- Ëmbël pule me proshutë dhe djathë
- Pulë me domate
- Barishte të pjekura të pulave
- Pulë e butë me kërpudha
- Parmesan Easy pule
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 906 |
| Fat i shëndoshë | 59 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 279 mg |
| sodium | 265 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 88 g |