Nëse jeni duke kërkuar për një version të shpejtë dhe të lehtë të Mapo Tofu, një gjellë klasike Szechuan, provoni të përdorni salcë të zi të bluar të dyqanit, i cili merr punën nga copëtimi i fasule të fermentuara të zeza.
Shiko gjithashtu
Klasik Mapo Doufu (Mapo Tofu)
Kung Pao Chicken
Chicken Me Chiles Kuq
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Marinadën:
- 1 lugë gjelle salcë soje
- Çikë e miell misri
- Për Tofu dhe derri:
- 3/4 tofu të fortë
- 1/4 pound tokë mish derri
- 2 qepë të gjelbra (scallions, onions pranverë)
- 1 hudhër karafil
- 2 lugë vaj vaj për llokoçis-tiganisje
- 1/4 lugë çaji ngjitëse chile me hudhër
- 2 lugë ujë (ose supë pule)
- 2 lugë salcë fasule e zezë
- 1 lugë çaji Sekouan piper (ose koriandër terren)
Si ta Bëni
- Derdhni tofu dhe prerë në kube. Marinojeni mish derri në salcë soje dhe miell misri për 20 minuta.
- Lani qepët e gjelbër dhe prerë në diagonale në copa prej 1 inç. Pastro dhe hidhni pak hudhër.
- Nxehje wokun mbi mesataren deri te nxehtesia e larte. Shtoni 2 lugë vaj. Kur vaji është i nxehtë, shtoni paste ngjitëse dhe hudhër të copëtuar. Llokoçis skuq deri në aromatik (rreth 30 sekonda). Shtoni mish derri. Llokoçis skuq derisa derri gati gati.
- Zvogëloni nxehtësinë në mes, dhe shtoni salcën e fasule të zezë dhe kube tofu. Cook mbi ngrohjes mesatare derisa tofu është i thekur (8 deri në 10 minuta). Shto ujë ose supë pule sipas nevojës. Llokoçis në qepë të gjelbër. Pak para se të shërbejmë, silleni me piper kokërr Szechuan ose koriandër toka.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 224 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 377 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 20 g |