Ky krem ëmbëlsim i lehtë penuche është i gatuar në stovetop për vetëm pak minuta. Kremtimi ka një cilësi të çuditshme, dhe është e pabesueshme në një kek me pecan gjalpë ose tortë erëz.
Përhapeni atë në këto cupcakes squash butternut ose cupcakes sheqer kafe . Nëse kremtimi është shumë i fortë, shtoni pak ujë të nxehtë. Për të zbutur kremtimin, ngjitni shpatullën ose thikën në ujë të nxehtë gjatë përhapjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë
- 1 filxhan sheqer kafe, të paketuara
- 1/4 filxhan qumësht
- 2 gota sheqerët e pastërtisë, më shumë ose më pak
- ujë të ngrohtë, opsionale
Si ta Bëni
- Në një tigan, shkrihet 1/2 filxhan gjalpë. Shtoni sheqerin ngjyrë kafe. Sillni një çiban dhe ngrohjes më të ulët në mes të ulët. Vlim për 2 minuta, nxitje vazhdimisht.
- Shtoni qumështin dhe sillni përsëri një çiban, duke nxitur vazhdimisht.
- Hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe lëreni që përzierja të ftohtë të jetë e vakët.
- Gradualisht shtoni sheqerin e konfeksioneve të analizuara derisa rrahën derisa të ishin të trasha për t'u përhapur. Nëse është shumë e trashë, shtoni pak ujë të nxehtë.
- Bërjen e kremtimit të mjaftueshëm për të mbuluar pjesën e sipërme dhe anët e një tortë me 2 shtresa ose një tortë 13x9 inç.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Krem karamel me gëzof krem djathë
Çokollatë Kosi Krem ëmbëlsirash
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 167 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |