Ky recetë e lehtë përdor një supë me spinaq të ngrirë me djathë të paragjyer të copëtuar për të bërë një shijim të shijshëm për gjinjtë e pulës. Shërbyer këtë pulë fiorentin me patate ose oriz për një vakt familjar të shpejtë dhe të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 deri në 6 gjysma të gjirit të pa kockave të pulës, rreth 1 deri në 1 1/2 paund
- kripë dhe piper
- 3 lugë miell me qëllim
- 1 deri në 2 lugë
- vaj ulliri
- 2 pako (12 ounces secila) supë e ngrirë e spinaqit, shkrirë
- 1/2 filxhan crumbs bukë të freskëta
- 1 lugë gjelle gjalpë të shkrirë
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 filxhan djathë të freskët të djathit të copëtuar ose 1/4 filxhan djathë parmigë të integruar
Si ta Bëni
- Lyej lehtë një enë prej 11 x 7 inç. Ftohni furrën në 350 F.
- Vendos gjinjtë e pulës në mes të fletëve të përfundimit të plastikës dhe kile të butë deri në një trashësi të barabartë. Në vend të gjysmave të gjoksit të pulës mund të përdoren gjoksat pa kocka të prera me feta të prera.
- Në një tigan, vaj ngrohjes mbi ngrohjes mesatare.
- Senteni gjinjtë e pulës me kripë ose kripë dhe piper të kalitur; dip në miell për të mbuluar tërësisht.
- Cook pulë në tigan të nxehtë për 3 minuta në çdo anë, ose deri browned. Organizoni pulë të thekur në pjatën e pjekjes. Lugë spinaq shkrirë në mënyrë të barabartë mbi pulë.
- Hidhni thërrimet e bukës me gjalpë të shkrirë , shtoni kripën dhe djathin e Paragjyer; hedh për të përzier. Sasi e vogël e përzierjes së thërrmijave të bukës mbi spinaqin. Piqni për rreth 35 deri në 40 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 471 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 106 mg |
| sodium | 655 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 38 g |