Ne krijuam këtë koktej, sepse donim të provonim çiftëzimin me një vodka ekspres ( Van Gogh ose Tre ullinj - ne përdorëm Double Espresso Van Gogh në versionin tonë). Këto vodka kanë tendencë të jenë më të trashë, por kemi gjetur se vermuti, së bashku me gin, ulin disa nga ato dhe një dash me bitter portokall e vendos atë mirë, duke shtuar një fryt të vogël për shijen.
Nëse dëshironi të zbukuroni Ginspresso Martini, shtoni disa fasule kafeje në xhami para se të tendosni ose notoni një lëvozhgë të djegur portokalli në krye.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ounces
- vodka ekspres
- 1 ons
- xhin
- 1/2 ons
- vermut të thatë
- Dash i
- bitters portokalli
- Garniturë opsionale: fasule kafeje
- Garniturë opsionale: zhvishem me portokalli të djegur
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker koktej me kube akulli.
- Shkundni mirë.
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur dhe zbukuroni, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 307 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 17 g |
| proteinë | 25 g |