Kjo kakao me gjalpë me çokollatë me badiava është e shpejtë dhe e lehtë, dhe është e mrekullueshme për një tortë të bardhë, të verdhë, me çokollatë ose cupcakes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë të butë badiava
- 1/3 copë pluhur kakao unsweetened
- 2 3/4 filxhan sheqer 'sheqer
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 5 deri në 7 lugë
- krem të lehtë ose qumësht të avulluar
Si ta Bëni
- Në një tas përzierës, mundi gjalpë badiava dhe kakao së bashku derisa të jetë e qetë dhe të përzier mirë.
- Gradualisht mundi në sheqer, kripë, vanilje dhe krem të lehtë të lehtë ose qumësht të avulluar, për ta bërë kremtimin një qëndrueshmëri të mirë.
Bërjen e kremtimit të mjaftueshëm për të acar një tortë fletë ose tortë me 2 shtresa.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Krem djathit krem ëmbëlsirash
Krem karamel me gëzof krem djathë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 137 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 50 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |