Rum i jep një goditje të vogël këtyre cookies shijshme gjalpë. Mund të shtohet extra aromatizues i rudhës së gjalpës në vend të ekstra të vaniljes për aromë edhe më të re të rudit nëse kjo i përshtatet shijet tuaja ose shijet e kujtdo që jeni pjekur për këto!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë (e butë)
- 1 1/4 filxhan sheqer (i ndarë)
- 3 yolks vezë të mëdha
- 1/2 teaspoon vanilje ekstrakt
- Opsionale: 1/2 lugë çaji gjalpë aromë rum
- 1/4 lugë çaji ekstrakt bajame
- 2 lugë plus 1 1/2 lugë çaji rum
- 2 1/2 filxhan miell (pa shkop)
- 2 lugë pishe portokalli
Si ta Bëni
- Krem gjalpë me sheqer 3/4 filxhan deri në dritë. Mundo në yolks vezë, flavorings, dhe rum.
- Gradualisht shtoni miell, duke përdorur duart për të gatuaj në të fundit atë.
- Kur brumi është i butë, formoni në rrotulla rreth 1 1/2 inç në diametër, përfundoni në letër të lyer dhe vendosni në frigorifer. Chill për të paktën 6 orë, ose brenda natës.
- Pritini në feta 1/4-inch dhe rrokulloni çdo fetë me duart, për të formuar një top. Topat roll në një përzierje të mbetur sheqer 1 filxhan dhe zest portokalli.
- Vendoseni në fletën e cookie dhe rrafshoni me një xham të sheshtë të zhytur në përzierjen e sheqerit-portokall.
- Piqni në fletët e pjekjes lehtë të ngjyrosur dhe të njomur në 350 F për 10 deri në 12 minuta. Ruaj cookies në një enë hermetike për të paktën një ditë para se të shërbejnë për shijen më të mirë.
Më shumë Ëmbëlsira Recipes Me Rum
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 57 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |