Ky është një salcë e pasur dhe flavorful Teriyaki. Përdoreni atë si një marinadë, zhytje salcë, ose të lajnë atë në mish dhe perime të drejtë para se t'i merrni ato nga vuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan
- mjaltë
- 1/4 filxhan
- salce soje
- 1/4 filxhan salcë gocë deti
- 1-2 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë sheqer kafe (e paketuar)
- 1 lugë gjelle ketchup
- 2 lugë çaji xhenxhefil (të freskëta, të grirë)
- 2 lugë çaji farat e susamit (i tharë)
- 1/2 lugë çaji qepë pluhur
- Opsionale: 1/4 lugë çaji kanellë
- 1 dash piper i zi
Si ta Bëni
Marinadë ose baste:
- Mjaltë e ngrohtë në mikrovalë për 20-30 sekonda.
- Shtoni mjaltin në një tas të mesëm dhe kombinoni me përbërësit e mbetur.
- Përdorni menjëherë si marinadë ose baste.
Sauce:
- Nëse jeni të interesuar për të bërë një salcë, shtoni të gjithë përbërësit në një tigan dhe zierni mbi nxehtësinë e ulët mesatare për 8-10 minuta, nxitje shpesh.
- Pasi që përzierja të zvogëlohet pak dhe mbart prapa një lugë, hiqni nga nxehtësia dhe leni të ftohtë për 2-3 minuta.
- Ngroheni në majë të perimeve dhe mishit të gatuar ose shërbeni në anën.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 35 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 294 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |