Kjo është një gjellë e laktave të Brukselit që siguron që ju pëlqejnë edhe më të ngrënësit në tavolinë. Kjo hudhër e hudhërve, brumë receta, caramelizes hudhër dhe lakër Brukseli për përsosmëri të ëmbël, të artë. Një sasi e lëng limoni dhe seasonings të sigurojë një mënyrë të shëndetshme për të bërë flavors pop në këtë gjellë të shpejtë dhe të lehtë anë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 karafil hudher, feta
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 kile lakër brukseli, përgjysmuar
- 1 lugë gjelle
- lëng limoni të freskët
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i kuq
Si ta Bëni
Si të bëj hudhër lakër Brukseli:
Shkrihet gjalpë në një tigan të madh të vendosur mbi nxehtësinë e mesme dhe hajdut hudhër derisa ajo vetëm fillon të kthehet kafe. Transferoni hudhërën në një tas dhe vendoseni mënjanë.
Organizoni lakër brukseli, prerë poshtë, në tigan të nxehtë dhe të lejojë që ata të gatuaj pa nxitje për 10 deri në 15 minuta. Fundet do të jenë karamelizuar lehtë kur të jenë bërë.
Hedh hudhër, lëng limoni, kripë dhe paprikë të rezervuar.
Shërbyer ato të nxehtë.
Kjo hudhër e hudhra e recetave të brumit të brumit bën 4 deri 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 99 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |