Kjo hudhër dhe barishte-rubbed qengji prishet recetë përmban një kombinim klasik të flavors, e cila me të vërtetë rrit mirësinë natyrore të qengjit. Kërmijtë e karkalecave të shpezëve janë të lehta për t'u gjetur në treg dhe mund të gatuhen duke ngrënë, pjekur, apo edhe tigan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 bishtat e karkalecave të qengjit
- 2 lugë
- vaj ulliri
- 4 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji piper i zi
- 1/4 lugë çaji thekon e kuqe piper
- 1 lugë gjelle
- rozmarinë (e freskët, copëtuar)
- 1/2 lugë çaji oregano
- 1/2 lugë çaji trumzë
- 2 lugë majdanoz (të freskëta, copëtuar)
- 2 lugë nenexhik (të freskëta, copëtuar)
- Kripë, për shije
Si ta Bëni
- Në një pjatë të madhe për pjekje, hidhni qengjin me vajin e ullirit, hudhërin, piperin e zi, thekonin e kuq, rozmarinë, oreganën dhe trumzën. Pasi të veshni në mënyrë të barabartë, mbuloni dhe ftoheni për të paktën 4 orë. Kërthamat e qengjit mund të marinohen brenda natës.
- Ngrohni skarë, pjek, ose broiler. Hiq bërxollë nga marinadë dhe kripë të dy palët bujarisht.
- Cook rreth 5 deri në 6 minuta për një anë për të mesme-të rralla (do të ndryshojnë në varësi të trashësisë). Shpërndani me majdanoz të freskët dhe nenexhik. Le të pushoni për 5 minuta para se të shërbeni.
Këto krijesa të kërmijtave të majmunit janë të shkëlqyera me një salcë pelte ose me salcë Madeira .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1643 |
| Fat i shëndoshë | 112 g |
| Fat i ngopur | 47 g |
| Fat i pangopur | 49 g |
| kolesteroli | 516 mg |
| sodium | 506 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 138 g |