Ky Jamaican Jerk Chicken është marinuar ndryshe nga recetat e tjera që thjesht bëjnë thirrje për një hile të çalë. Kjo pulë është e madhe shërbyer në vetvete ose feta dhe shërbeu në sallata ose në përfundon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds / 900 g pulat pa lëkurë pule
- 1 piper jalapeno, mbjellë dhe diced
- 3 lugë / 45 ml ujë
- lëng me 1 gëlqere
- lëng i 1 limon i madh
- 1 lugë gjelle / 15 ml Diajon stil mustardë
- 2 karafil hudher, i grirë
- 2 kube zambak pule
- 1 lugë çaji / 5 ml majdanoz të thata
- 1 lugë çaji / 5 ml qumësht tokë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml thyme të thara
- 1/2 teaspoon / 2.5 ml allspice ose kanellë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- dash e kanellë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit përveç pulës dhe derdh në një pjatë të pjekjes së cekët ose qese plastike të mbyllur. Shtoni pulën dhe kthehuni në pallto.
- Mbuloni dhe vendosni në frigorifer për të marinuar në erëza tronditje për 30 minuta deri në 1 orë. Ngroheni djegin. Hiqni pulën nga marinada e hidhur dhe derdh marinadën në një tigan.
- Sillni një çiban. Vendi pulë në gatim gatuar rreth 7 deri në 10 minuta në anën (ose deri në përfundim), basting periodikisht me marinadë mbetur gatuar hov.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 495 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 152 mg |
| sodium | 688 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 51 g |