Ju keni dëgjuar për Jamaican Jerk seasonings dhe fërkon, edhe kjo marinade hov merr atë shije të madhe të thellë në mish. Përdoreni këtë përzierje në çdo mish dhe shumicën e perimeve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të mesme (copëtuar imët)
- 1/2 filxhanë / 120 ml scallions (copëtuar imët)
- 1 piper i nxehtë (copëtuar imët)
- 3 lugë / 45 ml salcë soje
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj
- 1 lugë gjelle / 15 ml uthull musht (ose uthull të bardhë )
- 2 lugë çaji / 10 ml gjethe të freskëta të timonit
- 2 lugë çaji / 10 ml sheqer
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë (kosher apo kripë deti është e preferueshme)
- 1 lugë çaji / 5 ml Jamaican Pimento (Allspice), tokë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi (tokë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml arrëmyshk (tokë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml kanellë (tokë)
- dash salcë e nxehtë (opsionale)
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një blender dhe përzihet deri sa të qetë. Në varësi të madhësisë së blenderit, ky proces mund të duhet të bëhet në tufa.
- Përdorni marinadën menjëherë ose nëse bëni përpara, thjesht ruani në një kontejner të ajrit dhe mbani në frigorifer deri në 7 ditë. Ne rekomandojmë ta bëni këtë një ditë para se të përdorni për të lënë flavors martohen mirë, megjithatë, kjo nuk është e nevojshme.
- Për pulë, marino 2-4 orë. Për mish derri marinoni për 2-8 orë. Perimesh perimesh dhe zevendesues te mishit per 30-40 minuta. Nëse përdorni për Peshqit dhe prodhimet e detit, marini jo më shumë se 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 25 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 673 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |