Këto ëmbëlsirat e shijshme të misrit janë paksa të ëmbël dhe gjalpë, salcë kosi dhe mjaltë i bëjnë ato të mrekullueshme dhe të pasura.
Shërbejeni muffins me mëngjes ose mëngjes së bashku me gjalpë dhe bllokim, ose shërbejnë atyre me drekë ose darkë. Ata janë të mrekullueshëm me djegës, fasule, ose zarzavate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 3/4 filxhan misri
- 1 3/4 teaspoons pluhur pjekje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji sode buke
- 5 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 3 lugë sheqer
- 2 vezë të mëdha
- 1/2 filxhan qumësht
- 1/2 filxhan krem kosi
- 1 lugë gjelle mjaltë
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 425 ° F (220 ° C / gaz 7). Lyejini gota me kifle (10 deri në 12) ose lini me linja të letrës.
- Në një tas, kombinoni miellin, kokrrat e qumështit, pluhurin e pjekjes, kripën dhe sodën e pjekjes. Llokoçis për përzierje tërësisht.
- Në një tas përzierës, vixeni së bashku gjalpën e shkrirë dhe sheqerin. Vërvidheni në vezë derisa të përzihet mirë. Shtoni qumështin dhe salcën me salcë, bashkë me mjaltin; shpohet për përzierje.
- Llokoçis në përzierjen e thatë derisa të përzihet mirë.
- Rrëshqiteni në gota të përgatitur të kifleve.
- Piqni për 14 deri në 16 minuta, derisa të bluhet mirë.
* Këto muffins janë pak të ëmbla. Nëse preferoni një kifle të këndshëm, uleni përsëri në sheqer ose hiqni. Nëse preferoni një kifle të ëmbël, shtoni një lugë gjelle ose dy sheqer.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pashkë dhe Bacon pudër Buke Muffins
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 184 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 97 mg |
| sodium | 261 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 5 g |