Kjo karkaleca recetë Creole është e lehtë për të përgatitur dhe të gatuaj në tenxhere të ngadaltë. Shërbyer mbi orizin e gatuar të nxehtë ose makarona për një vakt të shijshëm. Shto pulë të gatuar me dics ose gjeldeti, ose përdorni karavidhe në këtë recetë. Etouffee e stilit Creole është një pjatë e ngjashme.
Pjatë është edhe më e mirë kur rifreskohet ditën tjetër.
Recipe të ngjashme: Kërpudha e ngadalshme e hudhërve
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan selino diced
- 1 1/4 gota qepë të copëtuar
- 1 filxhan piper i copëtuar
- 1 (8 ons) mund salcë domate
- 1 (28 ons) mund domate të tërë, të thyera
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 lugë çaji kripë, ose për shije
- 1/2 lugë çaji
- Erëza kreol
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
- 6 pika Tabasco, ose për të shijuar
- 1 në 1 1/2 £ karkaleca, deveined dhe granatuar
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit përveç karkalecit.
- Cook 3 deri në 4 orë në të lartë ose 6-8 orë në të ulët.
- Shto karkaleca 30 minutat e fundit të gatimit.
- Shërbyer mbi oriz të nxehtë gatuar.
- Chicken, lepuri ose karavidhe mund të zëvendësohet për karkaleca.
Stove Top Version
- Selino, qepë dhe speca zile në vaj ose gjalpë deri në tender.
- Shto përbërës të mbetur, përveç karkalecit.
- Ziej për të paktën 30 minuta deri në një orë.
- Shto karkaleca (ose pulë të gatuar me kube ose ushqim deti) dhe ziej për 15 deri 20 minuta më shumë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 388 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 378 mg |
| sodium | 1.859 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 52 g |