Ashtu si emri thotë, ky recetë me pak çokollatë është e mbushur plot me mish. Nëse ju pëlqen djegësin tuaj të trashë dhe "kryesisht mish", kjo recetë është me vlerë duke u përpjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1 qepë të verdhë, të dyshuar
- 5 £ viçi terren
- 3 karafil
- hudhër , i grirë
- 1 piper i kuq i zier, i mbjellur dhe copëtuar
- 1 piper zile jeshil, mbjellë dhe copëtuar
- 1 mund (14.5 oz.)
- pure domate
- 1 (15-ons) kanaçe pinto fasule, drenazhuar
- 2/3 filxhan djegës pluhur
- 1/4 filxhan terren
- qimnon
- 1/4 lugë çaji kanellë
- 1/2 lugë çaji terren cayenne, ose për shije
- 1 lugë çaji piper i zi
- 2 lugë çaji kripë
- 3 filxhan uji, ose sipas nevojës
Si ta Bëni
- Në një tenxhere të madhe, mbi nxehtësinë mesatare, hidhni viçin dhe qepën në vaj derisa mishi të jetë i thekur, dhe të thyer në copa të vogla.
- Derdhni yndyrat dhe kthehuni në tenxhere.
- Shto hudhër dhe kuzhinier për një minutë.
- Shtoni të gjitha përbërësit e mbetur, me përjashtim të fasuleve, dhe ziejnë më pak për 1 orë e gjysmë, duke nxitur herë pas here.
- Shto fasule dhe kuzhinier për 15 minuta më shumë para se të shërbejnë.
- Si kuzhinier djegës shtoni ujë, nëse është e nevojshme, kështu që nuk bëhet shumë i trashë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 629 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 168 mg |
| sodium | 391 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 65 g |