Kjo lulelakër i pjekur në parmigë është një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar lulelakër të freskët. Lulelakër është hedhur me një përzierje të këndshme të djathit të hudhër dhe parmezave dhe pastaj është e pjekur në përsosmëri.
Shërbyer këtë lulelakër të lehtë si një pjatë anësore me një vakt të përditshëm ose një darkë pushimi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kokë të vogël për të mesme të lulelakër, prerë në florets (rreth 6 gota lulelakër florets)
- 2 lugë çaji grimcuar hudhër
- 4 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1 lugë çaji kosher kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
- 1/2 filxhan djathë të freskët parmezane integruar
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 425 ° F (220 ° C / gaz 7).
- Rreshtoni një tigan të madh me petëza; llak lehtë me llak gatim.
- Në një qese të madhe ose qese për ruajtjen e ushqimit hidhni lulelakër me vaj ulliri, hudhër, kripë dhe piper dhe djathin e parmigjenës.
- Përhapeni lulelakër jashtë në pjekje të përgatitur.
- Rrjedhni për 25 deri 30 minuta, duke u kthyer çdo 10 minuta, ose derisa lulelakra të jetë e butë dhe e lehtë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Lulelakër i pjekur me salcë djathi
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 209 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 827 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 7 g |