Suxhuk e bën këtë një makaron dhe djathë të përzemërt, të përsosur për një vakt të përditshëm familjar. Përdoreni suxhukun tuaj të preferuar të pjesës më të madhe për ta bërë këtë vakt të lehtë me një enë. Përdorni sallam italiane ose një suxhuk të butë, vend të stilit të lartë.
Për ngjyrë dhe aromë shtesë, shtoni disa perime të përziera gatuar ose bizele dhe karrota në përzierje tavë para pjekjes.
Këshilla dhe ndryshime
- Në vend të suxhukut italian , përdorni një sallam mëngjesi të butë ose një përzierje të sallamit të Turqisë. Ham do të ishte mirë edhe në këtë makarona dhe djathë.
- Shtoni disa kërpudha me feta të djathura në makarona dhe djathë së bashku me piper zile.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces makarona (të papjekura)
- 1 kile suxhuk italian
- 1/2 filxhan qepë (copëtuar)
- 1/4 filxhan piper zile (jeshile ose e kuqe, copëtuar)
- 2 lugë miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 1/2 gota qumësht
- 2 gota djathë çedër (copëtuar dhe ndarë)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F.
- Lyej lehtë një pjatë 1 1/2-quart casserole.
- Cook makarona në ujë të valë të kripur pas drejtime paketë; ikni dhe vendosni mënjanë.
- Në një tigan, saute salcice, qepë, dhe piper i gjelbër bell, nxitje, derisa sallam nuk është më rozë. Derdhni yndyrë të tepërt.
- Shto miellin dhe kripën në përzierjen e sallamit, përzier mirë. Gradualisht shtoni qumësht. Vazhdoni të gatuani me nxehtësi të ulët, duke nxitur vazhdimisht, derisa salcë është e trashë. Llokoçis në makaronët e gatuar dhe të drenazhuar dhe 1 filxhan djathë të copëtuar të çedrës.
- Transferoni makaronët dhe përzierjen e sallamit në sallatë të përgatitur.
- Sasixho djathin e mbetur mbi tavën e suxhukut dhe piqni në furrën e nxehur për 25 deri në 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 749 |
| Fat i shëndoshë | 52 g |
| Fat i ngopur | 25 g |
| Fat i pangopur | 22 g |
| kolesteroli | 130 mg |
| sodium | 1,357 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 38 g |