Një vezë dhe përzierje e qumështit e bëjnë këtë është një kashtë e pasur me makarona dhe djathë si djathë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 filxhan makarona bërryl i papjekur
- 2 gota qumësht
- 4 lugë gjalpë të shkrirë,
- i ndarë
- 2 lugë miell miell
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 3 vezë,
- i rrahur
- 2 1/2 filxhan copëtuar djathë çedër, i ndarë
- 3/4 filxhan
- bukëpjekje të freskëta
Si ta Bëni
- Cook macaroni sipas udhëzimeve të paketimit në ujë të valë të kripur; ikni dhe vendosni mënjanë.
- Kombinoje qumështin, 3 lugë gjalpë të shkrirë, miellin, kripën, piperin dhe vezët në një tas përzierës; shpohet deri sa të qetë dhe të përzier mirë.
- Gjysma e shtresës së makaronave të gatuar në pjesën e poshtme të një gjellë të cekët, të pjekur me pjekje 2-katëshe; sasi e vogël me 2 gota djathë dhe të lartë me macaroni mbetur.
- Derdhni përzierjen e qumështit dhe vezëve mbi makaronat.
- Hidhni bukëpjekje me gjalpë të shkrirë 1 lugë gjelle; spërkatni thërrimet e bukës mbi majën e përzierjes së makaroneve dhe djathit.
- Piqni makaronat dhe djathin në 350 F, të zbuluar, për rreth 45 deri në 50 minuta; sasi e vogël me djathin e mbetur dhe vazhdoni të pjekni për rreth 5 minuta më shumë, ose derisa të vendosni.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Makarona dhe djathë të pjekur klasik
Makarona e ngadaltë dhe receta e djathit
Macaroni dhe djathi me Bacon
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 762 |
| Fat i shëndoshë | 50 g |
| Fat i ngopur | 27 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 233 mg |
| sodium | 1.077 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 35 g |