Shërbyer këtë salcë flavorful me biftek ose mish lope rosto.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 lugë gjelle gjalpë
- 1 qepë të mesme (copëtuar imët)
- 1 hudhër të madhe karafil (të grirë)
- 1/2 filxhan qepë të gjelbër (copëtuar imët)
- 1/3 deri në 1/2 filxhan gatuar proshutë (diced finely)
- 1/2 filxhan kërpudha (copëtuar imët)
- 1/3 filxhan me miell gjithpërfshirës
- 2 lugë salcë Worcestershire
- 2 gota mish viçi
- 1/2 filxhan verë të kuqe të thatë (të tilla si Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, ose Merlot)
- 1/2 lugë çaji trumzë (gjeth të thatë, i shkatërruar)
- 1/2 filxhan majdanoz (i freskët dhe copëtuar imët)
- kripë dhe piper, për shije
Si ta Bëni
1. Shkrihet gjalpi në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare; lyejeni qepën, hudhrat, qepët e gjelbër dhe proshutën për pesë minuta, derisa qepët të jenë të butë. Shto kërpudha të copëtuar dhe kuzhinier për 3 minuta më gjatë.
2. Përzihet në miell dhe kuzhinier, nxitje, për 4 minuta. Shto salcë Worcestershire, supë viçi, verë, trumzë dhe fletë gji. Ziej mbi nxehtësinë e ulët, nxitje herë pas here për të parandaluar djegien, derisa salcë të trashë, rreth 45 minuta deri në 1 orë.
3. Llokoçis në majdanoz. Shijoni dhe shtoni me kripë dhe piper.
Shërbyer me steaks ose viçi rosto. Bën rreth 3 gota.
Salcë bazë e Béarnaise
Mushroom Madeira Sauce
Salcë e lehtë me kërpudha
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 192 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 507 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |