Edhe pse ka shumë mënyra për të bërë një Apple Margarita, kjo është një preferuar.
Ky recetë funksionon si të ngrirë ashtu edhe në shkëmbinj. Gjithashtu zvogëlon Apple Pucker që përdoret në disa receta të ngjashme dhe e zëvendëson atë me lëng molle, që do të thotë se kjo margarita ka një bilanc më të butë, duke mbajtur disa nga ato grushta të Pucker dhe me ngjyra të mëdha jeshile.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan akulli
- 1 ons
- tekila
- 1 ons
- Apple Pucker ose schnapps mollë
- 1 ons
- lëng molle
- 1/2 ons
- misër të përzier
- Garniturë: 1 pykë e mollës
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një blender dhe përzierni deri sa të qetë ose në një shaker koktej dhe shkundni mirë .
- Nëse dëshironi, lagni rim e një xhami margarita ftohtë me Apple Pucker dhe rim xhami me një përzierje të kanellë dhe sheqer.
- Hidhni ose shtypni pije në gotë, mbi akull nëse dëshironi.
- Garniturë me një pykë të gjelbër të mollës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 503 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 115 mg |
| karbohidratet | 101 g |
| Fibër diete | 17 g |
| proteinë | 25 g |