Ndërsa kjo marinadë e hidhur punon mirë për të gjitha shkurtimet e viçit, përmbajtja e lartë e kripës e bën atë marinadë të përsosur për mish të gatuar shtëpi ose mish të gjallë të mishit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml salcë soje
- 1/3 filxhan / 80 ml kanaçe
- 1/3 filxhan / 80 ml sheqer (kafe)
- 3 lugë / 45 ml sherry (shumëllojshmëri gatimi)
- 1 lugë gjelle / 15 ml salcë e nxehtë (Tabasko)
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji / 5 ml xhenxhefil (tokë)
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit derisa sheqeri të jetë tretur plotësisht.
2. Marini strips hollë të mishit për rreth 2 orë. Nëse bëni përpara, thjesht ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 1 javë pas përgatitjes ose në frigorifer për 3 muaj.
Lexoni më shumë për të bërë të tharë .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 158 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1.932 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |