Pies Mince Individual janë një trajtim klasik britanik të Krishtlindjeve, por për të ringuruar ndryshimet një tjetër byrek shijshme është një Mincemeat dhe Tart Apple. Në vend se një byrek i vogël i vogël i miellit, Mincemeat dhe Tart Apple është një byrek i tharë, i cili është një delikatesë e këndshme me çaj, ose shërbehet me krem karamel ose salcë raki, një puding i madh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 sasi të pasur pastë të shkurtër
- 9 oz / 255g mincemeat, shtëpi apo dyqan blerë është e mirë
- 2 mollë të mesme, të freskët, të prera dhe të prera hollë
- 2 tbsp sheqer gjobë / ari artë
- ½ oz / 15g gjalpë
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 400 ° F / 205 ° C / gaz 6
- Rrokulloni pasta në një bord të lehtë të flururuar në ¼ "/ 5mm trashë. Grease dhe pastaj vijë një kanaçe 8" / 20cm thellë me krunde me pastë. Prick bazë të gjithë me një pirun. Chill në frigorifer për 15 minuta.
- Shpërndarë në mënyrë të barabartë mincemeat nëpër bazën e kallajit.
- Shtrojini feta mollë në qarqe në sipërfaqen e mishit të qumështit. Sasi e vogël me gjobë / sheqer pistoni pastaj dot me gjalpë.
- Mbulo rim e pastë me fletë alumini. Piqni në furrën e nxehur për 40 minuta ose derisa mollët të jenë kafe të artë.
- Hiqni fletën e aluminit nga buza e kreshtës. Duke përdorur një shpatull të sheshtë, butësisht shtypni feta mollë në mincemeat. Mos i zhytni ato, në vend që të lejoni lëngjet e mishit të miellit të mbulojnë fetë e mollës, kjo do të veprojë si një lustër për mollët. Kthejeni torta në furrë dhe gatuajini për 10 minuta të tjera.
- Shërbyer të ngrohtë me salcë kungull ose salcë shalqi
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 213 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 24 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 6 g |