Suxhuk me aromë andouille dhe djathë krijuese jazz deri në këtë tavë të shijshme të mëngjesit. Shërbejeni këtë tavë me fruta për një darkë të madhe në mëngjes.
Për shije të buta, përdorni suxhuk mëngjes ose një suxhuk tjetër të tymosur, së bashku me kripë të kalitur në vend të seasonings Creole ose Cajun.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 deri 16 ounces tymosur andouille suxhuk, feta thinly
- 1/2 filxhan qepë copëtuar
- 1/2 filxhan copëtuar piper i kuq ose jeshil
- 6 vezë të mëdha
- 1 1/2 gota qumësht
- 1 lugë çaji Creole ose Cajun përzierje erëza
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë gjelle majdanoz me copëtim të freskët, opsional
- 4 feta bukë të grisura në copa prej 1 inç, ose përdorni 2 croissants të mëdha, sanduiç me feta dhe të shqyer
- 2 domate mesatare, diced
- 2 gota copëtuar djathë çedër
- kripë dhe piper
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 350 gradë F (180 gradë C / Gas 4). Gjalpë një pjatë cekët 2-çerek pjekje.
- Në një tigan të madh, gatuaj sallam me feta me qepë dhe piper zile derisa perimet të jenë të tejdukshme. Vërvidhni vezët me qumësht në një tas me erëza kreole , piper, dhe majdanoz, nëse përdorni; le menjane.
- Organizoni copat e grisura të bukës mbi pjesën e poshtme të pjatës së pjekjes. Sasi e vogël me përzierje sallam dhe domate diced. Top me djathë çedër, pastaj pour përzierje vezë në mënyrë të barabartë mbi krye. Sasi e vogël me kripë dhe piper.
- Piqem tavë për 35 deri në 40 minuta, ose derisa të jetë i fryrë dhe të butë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Recetë për sallam dhe vezë në vezë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 604 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 22 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 271 mg |
| sodium | 1.097 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 34 g |