Në këtë recetë, unë e bëj një kokërr pa kocka derri me suxhuk serb banijska kobasica . Kjo është një salcë e thatë e hudrës së derrit, por suxhuk i tymosur do të punonte po aq mirë. Mos e mbingarkoni mishin - do të bëjë 150 gradë!
Më pëlqen ta shërbej këtë me kopytka ose mlince me lëngje pan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund lule pa kocka derri
- 8 ounces suxhuk (lidhje banijska kobasica serbe ose suxhuk tjetër evropian lindor, zorrë e hequr)
- Kripë dhe piper i zi për shije
- 2 lugë vaj ulliri
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 325 gradë. Vini anën e yndyrë të skeletit të derrit. Bëni një çarje horizontale prej 1 inç në qendër të pjekjes derri nga fundi në fund. Bëni lidhjen e sallamit në vrimën e krijuar në pjekjen e mishit të derrit.
- Sezoni tërë sipërfaqen e pjekjes derri me kripë dhe piper. Fërgoni pjekjen me vaj ulliri. Shikoni pjekjen në një tigan të hedhur në të gjitha anët derisa të jetë pak e artë.
- Transferoni derr në një tigan pjekje, anën yndyrë deri. Shtoni 1/4 filxhan ujë në pjesën e poshtme të tiganit. Mos e mbuloni. Rrjedh, herë pas here, rreth 45 minuta deri në 1 orë ose derisa një termometër i lexuar menjëherë në mish (jo sallam) regjistron 150 gradë. Kjo nuk do të marrë për aq kohë sa një pjekje konvencionale sepse suxhuk ka thinned muret e mishit, kështu që fillojnë kontrollin e temperaturës pas 45 minutash.
- Hiqni nga furra dhe mbuloni lirshëm me fletë alumini. Lëreni mishin të pushoni 15 minuta para prerjes. Shërbyer me lëngje pan.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 664 |
| Fat i shëndoshë | 42 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 217 mg |
| sodium | 374 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 65 g |