Ky myk i freskët Jello bën një ëmbëlsirë të madhe ose një pjatë të ëmbël për një festë ose një pusi. Përdorni një pjatë xhami mjaft të qartë me anët e larta për këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë (3 oz.) Jello mjedër
- 2/3 filxhan ujë të valë
- 1/2 filxhan ujë të ftohtë
- 2 lugë gjelle. sheqer
- 1 paketë 8-ons
- krem djathi me yndyrë të ulët, zbutur
- 1/4 filxhan qumësht i skremuar
- 2 kontejnerë 9-ons me yndyrë të ulët Best Whip, shkrirë
- Dele të freskëta ose të ngrira për garniturë
Si ta Bëni
- Vendi Jello në një tas të madh. Shtoni ujë të valë dhe llokoçis derisa të treteni. Llokoçis në ujë të ftohtë.
- Mbulo çaj me mbulesë plastike dhe fto në gjysmë ore.
- Ndërkohë, mundi sheqerin dhe krem djathin me një mikser elektrik deri sa të qetë dhe me gëzof. Mundo në qumësht. Llokoçis në një enë të Best Whip .
- Hiqni përzierjen Jello nga frigorifer dhe nxirrni në enën e mbetur të Whip Cool deri plotësisht të qetë.
- Në një tas xhami me anët e larta, derdh gjysmën e përzierjes Jello mjedër. Më së miri me përzierjen e krem djathit-Cool Whip. Top me përzierjen e mbetur të mjedrës Jello.
- Ftoheni deri sa të vendosni, rreth një orë. Dekoroj me raspberries.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 227 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 25 mg |
| sodium | 112 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 3 g |