Shkrimtari Cookbook Stephen Wong shkruan: Në vend të kremrave, kinezët e quajnë këtë gjellë "një tortë të mishit" dhe e avullojnë atë mbi orizin e gatimit për të kursyer energji. Për të zvogëluar më tej yndyrën, zëvendësoni vezët e plota me 4 të bardhët e vezëve.
Shërben 4
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 mish derri tokë
- 1 lugë çaji salcë soje
- 1/2 lugë çaji vaj susam
- 1/2 lugë çaji piper
- 1 lugë çaji cilantro (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle qepë e gjelbër (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle xhenxhefil (grirë)
- 1 1/2 lugë miell misri misri
- Për përzierjen e vezëve:
- 2 vezë të mëdha (rrahur)
- 1/2 filxhan aksioneve të pulave
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji vaj canola
- 1 lugë gjelle qepë e gjelbër (copëtuar imët)
- Garniturë: 1 kërcell karrocë (copëtuar ose e majta e tërë)
Si ta Bëni
Në një pjatë të thellë të furrës që përshtatet në një avullore, kombinoni përbërësit e përzierjes së derrit. Flokëtoni përzierjen e mishit për të mbuluar pjesën e poshtme të pjatës.
Në një tas, llokoçis së bashku përbërësit e përzierjes së vezëve.
Hidhni përzierjen e vezëve mbi mish dhe pastroni flluska. Vendi në avull dhe avull mbi ngrohjes mesme të lartë për 10 minuta. Turn off ngrohjes dhe le të kripur vendosen, mbuluar, për 5 minuta. Garnizoni me cilantro dhe shërbejeni.
Çdo shërbim përfshin: kalorive 128, 2 g karbohidrate, 16 g proteina, 6 g yndyrë, 2 g yndyrna të ngopura, 142 mg kolesterol, fibra gjurmë, 288 mg natriumi, 248 mg kalium.
Një burim i shkëlqyeshëm i tiaminës dhe vitaminës B12. Një burim i mirë i fibrave dhe vitaminës E. Ky recetë ribotohet me lejen e Cooking Kineze të HeartSmart Stephen Wong.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 243 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 275 mg |
| sodium | 260 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 24 g |