Turnips merrni një rap keq, sinqerisht. Kur zier dhe pure, përveç të qenit të ëmbëlsuar me sheqer dhe të prekur nga pasuria e gjalpë, turnips e shijshme të barabartë. Na besoni, kjo recetë do t'i kthejë jo-besimtarët e rrepës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Kripë kosher, sipas nevojës
- 1 turnips paund, peeled dhe prerë në një zare të madhe
- 2 deri 3 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë çaji sheqer
- 1/4 lugë çaji piper terren
Si ta Bëni
- Sillni një tenxhere të madhe të ujit të kripur në një valë mbi nxehtësi të lartë. Kur valë, shtoni turnips, gatim deri në tender, rreth 20 deri në 30 minuta (Përdorni një thikë për të kontrolluar butësinë e turnips.).
- Drain ujë nga turnips, duke shtuar turnips përsëri në tenxhere. Shto gjalpë, sheqer, piper dhe kripë. Mash turnips me gjalpë dhe seasonings duke përdorur një patate masher, deri në arritjen e konsistencës dëshiruar. Shijoni, përshtatni seasonings dhe shërbejnë.
Më shumë turnips Recipes:
Oxtails braised me karrota, parsnips, dhe turnips
Supë me rrepë me gjelbra rrepë
Rajs me turnips
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 97 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 19 mg |
| sodium | 123 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |