Marinuar në një përzierje me limonadë, salcë soje, herbs dhe erëza, kjo pulë ka një shije të ëmbël, limoni që është fantastike. Kjo pulë është e mrekullueshme në vetvete ose e përkryer për sallatë dhe sanduiçe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 gjysma e gjoksit të pulave
- 1 mund (6 ons / 180 ml) koncentruar limonadë të ngrirë
- 1/4 filxhan / 60 ml
- salce soje
- 2 lugë çaji / 10 ml majmur të thatë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml hudhër pluhur
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml
- spec i kuq
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i freskët i zi terren
Si ta Bëni
- Kombino limonadën përqendrohet me salcë soje, kripë, pluhur hudhre, borzilok, paprikë, dhe piper të zi në blender dhe përzierje derisa të qetë.
- Vendoseni pulën në një qese plastike të përmirësuar.
- Hidh gjysmën e përzierjes së limonadës në qesen plastike.
- Kthejeni në pallto dhe le të ulen për 30 minuta.
- Ngroheni djegin.
- Hiqni pulën nga marinada dhe vendosni në skarë të nxehtë.
- Pulë pule për rreth 6 deri në 7 minuta për krah basting me marinadë të rezervuara.
- Vazhdoni pjekjen e pulave derisa të bëhet, rreth 12 deri 15 minuta ose derisa të arrijë një temperaturë të brendshme prej 165 gradë F / 75 gradë C dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2406 |
| Fat i shëndoshë | 140 g |
| Fat i ngopur | 39 g |
| Fat i pangopur | 56 g |
| kolesteroli | 837 mg |
| sodium | 2,318 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 264 g |