Lëngu i patateve greke është një pjatë kryesore e mishit, e thjeshtë dhe e lehtë, dhe një preferuar për ato ditë të ftohta dhe të dendura. Shërbyer me bukë të pjekur për salcë dhe një anë të djathit feta. Shto një sallatë sezonale për një vakt më të rëndësishëm. Kjo recetë për patates yiahni (në greqisht: πατάτες γιαχνί, shqiptuar pah-TAH-tes yahk-NEE) që të gjithë mund të bëjnë, sidomos gjatë Kreshmës së Madhe .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 filxhan vaj ulliri
- 2 onions mesatare, diced
- 3-4 karafil të hudhër, të grirë
- 2 1/4 - 2 3/4 pounds patate (peeled dhe prerë në copa të mëdha)
- 1 gotë domate të freskëta të integruar
- 1/2 lugë gjelle paste domate
- 1 grumbull të majdanoz të freskët, copëtuar imët
- 2 lugë kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 6-8 gota uji
Si ta Bëni
- Hidhni qepën dhe hudhërin në vaj ulliri të nxehtë.
- Kur qepë është shumë i butë (por jo i thekur), llokoçis në domate, paste domate, majdanoz dhe kuzhinier për 5 minuta.
- Shto patate, kripë dhe piper. Shtoni me ujë ngadalë, duke nxitur vazhdimisht. Sillni një çiban mbi nxehtësinë e lartë, zvogloni nxehtësinë në të mesme, mbuloni dhe gatuajini për 30 minuta ose derisa të bëni patate.
- Shërbyer me djathë feta , ullinj grekë, dhe bukë të çrregullt.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 422 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 805 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 6 g |