Kokrra e yjeve është një koktej klasik i mollës, i cili bëri një paraqitje të shkruar në udhëzuesin e George J. Kappeler, 1895 bartending, American Modern Drinks .
Përdor shurupin e gomës, i cili ishte i zakonshëm në atë kohë dhe receta për të ka evoluar (ose zhvendosur) gjatë viteve për të akomoduar bartimin modern. Një opsion tjetër që Kappeler sugjeron është që të përdorin ose Peychaud ose Angostura Aromatike bitters . Ose bën një koktej të madh, por Peychaud preferohet nga shumica e entuziastëve të yjeve të yllit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces raki mollë
- 1 1/2 ounces
- vermut i ëmbël
- 3 pikat e hidhura të Peychaud (ose gjedhët e Angostura)
- 2 dashes
- shurup gum
- Dekoroj: kthesë limoni
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një gotë përzierëse të mbushur me kube akulli.
- Ndajeni mirë.
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
- Dekoroj me një kthesë limoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 176 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 318 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 8 g |