Ky recetë e thjeshtë, e freskët e salcisë së domates është e përkryer për makarona, pica dhe lasagna. Përbërës sekret? Karrota, të cilat japin salcë domate një shije të freskët dhe të shtoni një ëmbëlsi të këndshme. Pasi salcë e domates është pastruar, ju kurrë nuk do të shihni karrota, por ju patjetër do të shijoni ndryshimin.
Receta e salcës domate bën thirrje për dy 28-oz. kanaçe të domate të tëra, por ju mund të zëvendësoni domate të grimcuara, domate të kuqërreme ose pure me domate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 28-ons kana domate të tërë (me lëng)
- ½ filxhan vaj ulliri
- 4 karota (copëtuar)
- 1 qepë e mesme (copëtuar)
- 2 karafil hudhër (finely grirë)
- 1 lugë gjelle Kripë kosher (ose për shije)
- 2 lugë sheqer
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, me thellësi të lartë, ngrohni vajin e ullirit për një minutë mbi nxehtësinë mesatare.
- Shtoni qepët dhe karotat dhe hidhni pak derisa qepët janë të tejdukshëm, por jo kafe.
- Shto domate dhe hudhër. Sillni në një zierje dhe kuzhinierini për 30 deri në 45 minuta, të zbuluar, derisa salcë është pakësuar. Nëse ju pëlqen, ju mund të përdorni një lugë druri për të thyer të gjithë domate ndërsa salcë simmers.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe kaloni nëpër një mulli ushqimor , ose pure në një procesor të ushqimit deri sa të jetë i qetë, duke punuar në tufa nëse është e nevojshme.
- Sezoni për shije me kripë kosher dhe sheqer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 145 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 619 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |