Duke përdorur lëngje frutash në një shëllirë, ju shtoni ëmbëlsi dhe një aciditet të lehtë që tenderizon dhe përshkon mishin që shlyhet. Kjo recetë shëllirë është e përkryer për vakt pushime. Kombinimi i lëngut të frutave, karafilëve dhe arrës së syrit bën për një gjeldeti të madhe , por mund të përdoret gjithashtu edhe në pjekje të mëdha derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gallon / 3.8 L ujë (i ftohtë)
- 2 litra / 1.9 l lëng molle
- 2 litra / 1.9 l lëng portokalli
- 2 filxhan / 475 ml kripë (3 gota / 710 ml Kosher ose kripë trashë)
- 1/2 filxhan / 120 ml sheqer kafe
- 10 karafil (e tërë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml arrëmyshk (tokë)
Si ta Bëni
- Hidh mollë dhe lëng portokalli në një tenxhere të madhe mbi një nxehtësi të mesme. Shto kripë, sheqer kafe , karafil dhe arrëmyshk. Ziej për 15 minuta mbi nxehtësinë mesatare derisa kripa dhe sheqeri të treten plotësisht. Hiq nga nxehtësia dhe lejo të qetësohem. Së paku 40-60 minuta. Pasi që përzierja të jetë mjaft e ftohur, shtoni ujin e ftohtë.
- Vendosni pulat në një enë të madhe plastike ose në një stok të madh. Hidhni shëllirë mbi krye . Shpendët shëllirë mbuluar për 1 orë për kile (450 g) në frigorifer.
- Gërshetoni plotësisht gjithë shëllirë nga gjeldeti para gatimit. Përndryshe, do të ketë një shije të kripur për Turqinë. Për një shpjegim më të hollësishëm, shih artikullin tim mbi ngjizjen e një gjeldeti .
- Pat gjeldeti i thatë brenda dhe jashtë, dhe zbatohet rub e zgjedhjes tuaj. Mishit të gatuar sipas udhëzimeve.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 696 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 226,421 mg |
| karbohidratet | 169 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |