Këto grirë derri janë të lehtë për t'u përgatitur dhe të gatuaj në tenxhere të ngadalshëm me vetëm disa përbërës. Nëse keni kohë, thaj bërxollat derri në stovetop para se të shtoni ato në tenxhere të ngadalshëm.
Ju mund të shtoni përzierjen mbushje në tenxhere lëng mishi së bashku me bërxolla derri, ose të përgatisë mbushje veç e veç dhe për të shërbyer me bërxolla.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 bërxolla derri, rreth 1 1/2 £
- Kripë kosher dhe piper i zi terren i freskët
- 2 lugë vaj ulliri, opsionale
- 1 të mesme në qepë të mëdha, të feta
- 1 mund (10 3/4 ounces) krem kondensuar me supë selino
- 1/4 filxhan uji
- 1 pako (6 ounces) mbushja e "sobës së lartë" (
- Përzierja e Mbushjeve Shtëpiake )
Si ta Bëni
- Sasi e vogël e mish derri lehtë në të dy anët me kripë kosher dhe piper i freskët i zi terren.
- Për të thurur kashtë derri (opsionale), ngrohni vajin e ullirit në një tigan të madh mbi nxehtësinë e lartë.
- Shto copëtimin dhe gatuaj për rreth 3 deri në 4 minuta në secilën anë, ose deri në ngjyrë kafe.
- Vendi bërxollat derri në tenxhere qepë. Mbulo me qepë feta.
- Nëse dëshironi, kombinoni thërrimet e mbushjes me paketimin e erëza të barishte dhe spërkatni mbi kollonat. Ose gatuani përzierjen e mbushjes ndaras pas udhëzimeve të paketimit dhe shërbeni me kollonat e mishit të derrit.
- Kombinoje supën e kondensuar me ujë dhe derdh mbi bërxollë.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për 6-8 orë ose rreth 3 deri në 4 orë në LARTË.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Kërpudhat e mishit të derrit me salcë krem dhe verë
Bërxollë derri i pjekur në skarë
Ëmbëlsira me mish derri jugperëndimor me domate dhe speca
Kokrra me djathë derri me aromë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 535 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 107 mg |
| sodium | 325 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 34 g |