Sekreti i vërtetë me çdo lloj recete teriyaki është që të marrë salcë të lyej mbi sipërfaqen e mishit pa djegie. Nëse mbani një sy të ngushtë në të, nuk duhet të keni ndonjë problem.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6
- bërxolla derri
- 2/3 filxhan / 160 ml salcë soje
- 1/3 filxhan / 80 ml paketuar fort sheqer ngjyrë kafe
- 1/3 filxhan / 80 ml ujë
- 1/4 filxhan / 60 ml uthull oriz
- 3 karafil hudhër, gjobë copëtuar
- 1 lugë gjelle / 15 ml
- xhenxhefil i fresket peeled dhe copetuar gjobë
Si ta Bëni
- Në një tigan të përzier të gjithë përbërësit përveç kashtë derri dhe ngrohjes derisa sheqeri shpërndahet. Le të ftohtë.
- Vendi copëza në një enë të madhe ose qese plastike. Hidh marinadë mbi bërxolla dhe vuloseni enën. Le të ulen brenda natës.
- Përgatitni djeg.
- Hiq bërxollë nga marinadë dhe vendosni marinadën në një tigan të shtoni ujë. Sillni një çiban për 5 minuta.
- Grill bërxolla mbi flakë të mesme deri gatuar gjatë gjithë rrugës përmes. Bie në marinadë pak minuta para se të bëhet.
- Shërbyer thjeshtë ose mbi oriz.
- Hidhni marinadën e rezervuar të ngrohur mbi bërxolla para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 493 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 1,794 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 48 g |