Kjo recetë e pjekur e sunshokëve është po aq e shkathët sa ajo merr; i bëjnë ato në një pjatë të lehtë, të freskët nga furra, ose t'i hedhin ato me një shumëllojshmëri të veshjeve për një sallatë të ftohtë. Sunchokes, të njohur edhe si artiçokët e Jeruzalemit , janë paksa të ëmbla dhe kanë një parfum të butë. Ata janë vendas në Shtetet e Bashkuara Lindore dhe kanë popped up kohët e fundit në menutë në restorante franceze.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogram sunshokes, pastrohen dhe prerë në kube
- 3 lugë vaj ulliri
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400. Hidhni sunchokes copëtuar me vaj ulliri, kripë dhe piper. Organizoni sunchokes kalitur në një shtresë të vetme në një fletë pjekje ose pan pjekje cekët.
- Pjekni sunshokët për 40 minuta, derisa të jenë kthyer në ngjyrë kafe të artë. Shërbyer sunshokes nxehtë nga furrë ose hedhje me salcë dhe të shërbejë atyre të ftohtë si një sallatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 201 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 352 mg |
| sodium | 67 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 24 g |