Mos u frikësoni nga fakti që kjo pjatë greke kërkon oktapod të tërë të foshnjës. Shija e pasur, me erë të butë të oktapodit të marinuar të përzier me shijen e tymosur, i bën besimtarët nga skeptikët.
Kjo është një pjatë e madhe ushqimesh për t'u përgatitur kur moti nxehet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 polip fëstëta octopus (shkrirë nëse ngrirë)
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 2 lugë
- lëng limoni
- 1 lugë çaji limon zest
- 2 lugë çaji kripë
- 1 lugë gjelle piper i zi
- 2 lugë oregano (të freskëta të copëtuara të freskëta, ose 1 lugë gjelle të thata)
- 1/2 lugë çaji karafil (tokë)
- 3 karafil hudhër (pure)
- 2
- limon , prerë në wedges
Si ta Bëni
- Vendoseni oktapodin, vajin e ullirit, lëngun e limonit, kremin e limonit, kripën, piperin, rigonin dhe hudhrat në një qese plastike ose enë me një kapak të shtrënguar. Masazhoni marinadën në oktapod dhe vendoseni në frigorifer për një ditë të plotë. Masazhoni atë çdo herë pas here.
- Zjarri në skarë. Nëse keni një grill me gaz ose me qymyr druri, është e domosdoshme që të shtoni një lloj tymi druri. Nëse nuk e bëni këtë, gjellë bëhet shumë më pak interesante. Një mënyrë është që të thith hickory tallash brenda natës dhe pastaj hale atë në një tas të improvizuar bërë nga fletë metalike të rëndë.
- Ndërsa vuaj është ngrohje, shtrydh octopi pak. Është një gjë e mirë nëse disa prej bimëve apo hudhrave nga marinata shkopinj në oktapod, por jo thelbësore.
- Grilloni mbi zjarrin e tymosur, të mbuluar, për 3 minuta, pastaj rrotulloni mbi dhe të pjekni për 3 minuta më shumë.
- Shërbyer ndërsa ende e nxehtë me wedges limon në anën.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 338 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 109 mg |
| sodium | 1.688 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 35 g |