Në vendet sllave, gjuetia e kërpudhave dhe ruajtja e tyre me tharje është një lojë kalimtare kombëtare. Gjatë dimrit dhe në raste të tjera kur kërpudhat e freskëta nuk janë të disponueshme, këto bizhuteritë e thata të pyllit bëhen në supave dhe salcat. Ky recetë për supë të kërpudhave të thata vegjetarianë shpesh shërbehet në darkën ruse të mishit të Krishtlindjeve të Shën Valentinit të njohur si sochelnik ose sochevnik .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota kërpudha (të thata)
- 8 gota ujë (të ftohtë)
- 1 hudhër karafil (ose për shije)
- 1 lugë çaji kripë (ose për shije)
- 2 lugë qepë (copëtuar)
- 1 lugë gjelle margarinë (ose vaj)
Si ta Bëni
- Thyejnë kërpudha të thata në copa të vogla dhe shpëlarje tërësisht me ujë të ftohtë për të hequr granulat e poshtër. Mbuloni kërpudhat me 8 gota ujë të ftohtë, kripë dhe hudhër. Mbulo dhe ziej për 2 orë ose më shumë derisa kërpudhat janë të tenderit. Shto kripë më shumë për shije.
- Kur supë është bërë, sauté qepë në vaj deri browned dhe shtoni në supë. Ziej vetëm për disa minuta. Shërbyer me mini pirzohki ose pelmeni dumplings që janë bërë me një brumë jo-gjalpë dhe mbushur me jo-mbushjet e mishit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 55 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 524 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |