Tapenada e ullirit është një rënie e trashë ose përhapje e trashë e cila mund të ketë një qëndrueshmëri të ngjashme me një pesto të zezë apo të qetë si hummus, por është bërë nga ullinj, kapere, vaj ulliri, lëng limoni dhe bimëve.
Tradicionalisht, tapenada ulliri është bërë gjithmonë me disa açovete, por kush dëshiron të hajë peshk dhe ullinj në të njëjtën kafshim? Yuck! Plus, me të gjitha flavors tashmë të fortë të ullinjve kalamata dhe kaperi, i cili ka nevojë për achovies? Kjo recetë gjithashtu ka speca të kuqe të pjekura, për një kthesë të lehtë në recetat e zakonshme tapenade të ullirit.
Provoni këtë recetë të lehtë vegjetarian dhe vegan tapenade të ullirit për një vegjetarian vegjetarian dhe vegjetarian.
Lëvizni poshtë për më shumë receta të peshkut pa tapenade të ullirit për t'u përpjekur.
Shih gjithashtu: Më shumë gustator vegjetarian mezi dhe ushqimi
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan ullinj kalamata (me feta)
- 1/2 filxhan speca të kuq (i pjekur, copëtuar)
- Opsionale: 1 tbsp. kaperi
- 3 karafil hudher (grirë)
- 2 tbsp. lëng limoni
- 1/4 tsp. borzil (tharë)
- 1/4 tsp. majdanoz (tharë)
- 1/4 tsp. trumzë (tharë)
- 2 tbsp. vaj ulliri
- Kripë (për shije)
- Piper (me shije)
Si ta Bëni
- Procesi i të gjithë përbërësve në një procesor të ushqimit, duke pulsuar vetëm deri në gjobë të trashë dhe të grirë. Shijoni, dhe rregulloni seasonings për shije.
- Shërbyer ëmbël tapenade ulliri me crackers ose toast pikë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 69 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 127 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |