Kjo është një supë me bazë patate të përzier me disa basil dhe majdanoz, së bashku me qepë të copëtuar, selino dhe karrota. Patatet dhe perimet janë gatuar në tenxhere të ngadalshëm me supë pule. Krem ose gjysmë e gjysmë shtohen në supë afër fundit të kohës së gatimit.
Shërbejeni këtë supë me patate të shijshme të shijshme me bukë të ngrirë ose biskota dhe një sallatë të thjeshtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 patate të mesme, të shqyera dhe të dyshuara
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 2 karrota, të prera dhe të prera hollë
- 2 brinjë selino, feta thinly
- 4 gota supë pule, sodium të ulët
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata borzilok
- 1 lugë çaji kripë, ose për shije
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
- 1/4 filxhan
- miell gjithandej
- 1 1/4 gota
- krem ose gjysmë e gjysmë
- 2 lugë majdanoz të freskët të copëtuar
- Proshutë të pjekur të gllabëruara ose qepë të gjelbërta të feta, opsionale
Si ta Bëni
- Kombinoje patate të kuqe, qepë të copëtuar, karrota, selino, supë pule , basil, kripë dhe piper në një tenxhere të ngadaltë.
- Mbulo dhe kuzhinier në HIGH për 3 orë, ose derisa perimet të jenë të tenderit.
- Llokoçis së bashku miellin dhe kremin ose gjysmën e gjysmë; llokoçis në supë. Llokoçis në majdanoz.
- Cover dhe kuzhinier 30 minuta më shumë ose deri nxehtë.
- Nëse dëshironi, silleni proshutë të gatuar të copëtuar , chives copëtuar ose qepë të gjelbërta me feta mbi çdo shërbim.
variacionet
Shtoni proshutë të kuqërremë ose salcice të ngjyrosur në tenxhere të ngadalshëm së bashku me perimet për një drekë të dëgjueshme ose supë për darkë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 219 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 1,185 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 7 g |