Kjo supë me shije aromatike është e lehtë për t'u përgatitur dhe gatuar në tenxhere të ngadaltë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund asparagus të freskët (skajet e drunjta këputen ose prerë)
- 5 gota supë pule
- 6 qepë të gjelbra (copëtuar imët)
- 2 gota patate pjekje (cubed dhe peeled, 1/2-inch cubes)
- 1/4 lugë çaji kripë e kalitur
- 1/4 lugë çaji piper i freskët
- Garniturë: majdanoz i freskët (copëtuar)
Si ta Bëni
- Shpëlaj shiringat e asparagës; prerë në gjatësi prej 1 inç. Nëse dëshironi, rezervoni disa këshilla të vogla asparagus për mikrovalë ose avull për një garniturë për çdo shërbim.
- Në 3 1/2 deri në 5-litër crockpot kombinojnë asparagus me supë, qepë të gjelbër, dhe patate. Mbuloni dhe përgatitni LOW për 5-7 orë, derisa patatet të jenë të tenderit.
- Rrit cilësimin e temperaturës në HIGH. Me një blender ose përpunues të ushqimit, pastroni përbërësit e bimëve në grumbuj, me pak të lëngshme gatim, derisa disi të qetë.
- Kthehu tek lëngu që mbetet në tenxhere të ngadaltë. Llokoçis në kripë dhe piper të kalitur, provë dhe rregullimin sasinë e erëza për shije.
- Cover dhe kuzhinier në 30 minuta më të larta. Shërbyer garnitur me disa këshilla të gatuar asparagus ose majdanoz të freskët, nëse dëshironi.
Një vorbull i piper i kuq i pastër i pjekur me salcë kosi do të bënte një garniturë të mirë për këtë supë gjithashtu. Bën rreth 4 servime.
Më shumë Recipes
Supë me patate të ëmbël
Supë e patates së Weasas
Supë me patate
Crockpot supë me patate
Supë me qepë Crockpot
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,056 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 10 g |