Verë bën një marinadë të shijshme për fileto të ngadalshme të gatuar dhe gjithashtu ndihmon për të tenderuar mishin. Mos nguroni të shtoni perime rrënjë rreth buqetë, nëse dëshironi. Mbani një sy në nivelin e lëngjeve dhe shtoni më shumë nëse avullon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan të thatë të kuqe
- verë
- 2 lugë gjelle salcë soje
- 1 i vogël
- qepë , mish i grirë
- 1 kërcell selino, feta thinly
- 3
- karafil hudhër , finely grirë
- 3 deri në 4 paund viçi
- fileto gjoksi
- 1 qepë të mesme, me feta të hollë
Si ta Bëni
- Kombinoje verë , salcë soje , qepë të grirë, selino dhe hudhër në një qese të ngrirjes me zip të lartë të rëndë të mjaftueshme për të akomoduar gjoksin . Shtoni shaminë në qese, shtrydhni ajrin, vulosni dhe ngrini 3 deri në 4 orë ose brenda natës, duke u kthyer herë pas here.
- Ngroheni furrën në 325 gradë F.
- Hiqni shaminë dhe vendosni me yndyrë deri në një tigan ose furrë holandeze. Shtriheni qepë të prera rreth bufe dhe mbuloni me marinadë . Sasi e vogël me kripë kosher dhe piper i zi terren i freskët. Mbuloni fort me fletë metalike të rënda ose një kapak. Piqem 3 orë, deri në tender. Kontrolloni në mes të kohës përmes pjekjes dhe shtoni ujë, nëse është e nevojshme, për të mbajtur gjoksin e tharjes.
- Kur të bëhet, hiqni shamitë nga furra dhe le të pushoni 15 minuta. Gdhendni feta kundër grurit dhe vendosni në pjatën e shërbimit. Mbulo feta me lëngje të pjekura dhe qepë gatuar për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 537 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 172 mg |
| sodium | 380 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 56 g |