Ajo që e bën këtë recetë franceze të tharmit pa gluten është kaq e shijshme është bukë gluten-free mëngjes , një lagështi, pak e ëmbël dhe flavorful lartë proteina buka vezë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 feta bukë gluten-free
- 4 vezë (rrahur)
- 1/2 - 3/4 qumësht filxhan (ose zëvendësues i qumështit, si p.sh.
- qumësht kokosit )
- 1 lugë çaji sheqer (ose mjaltë)
- Kripe kripë (opsionale)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 lugë gjelle vaj vaji për tiganisje
Si ta Bëni
- Kombinoje vezët, qumështin ose zëvendësuesin e qumështit, sheqerin, kripën dhe vaniljen në një tas të cekët dhe lëviz deri sa të përzihet plotësisht.
- Fetë e pjekjes së bukës së mëngjesit në shtëpi në përzierjen e vezëve. Lejoni që të dyja anët e bukës të thithin sa më shumë përzierje vezësh si ajo do të mbajë (si një sfungjer!).
- Nxehtësia e vajit në mes të lartë në një tigan të madh, të rëndë dhe feta të skuqura me bukë. Kur kafe të artë, rrokullisni dhe gatuani anën e dytë deri në ngjyrë kafe të artë.
- Shërbyer me gjalpë dhe një pluhur me sheqer pluhur.
Kujtesë: Gjithmonë sigurohuni që sipërfaqet e punës tuaj, veglat, pansat dhe mjetet janë të lira nga gluten. Gjithmonë lexoni etiketat e produktit. Prodhuesit mund të ndryshojnë formulimet e produktit pa paralajmërim. Kur jeni në dyshim, mos e blini ose mos përdorni një produkt para se të kontaktoni prodhuesin për verifikimin se produkti është i lirë nga gluten.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 288 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 208 mg |
| sodium | 232 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 9 g |