Kjo recetë e thjeshtë dhe e shijshme për enët e fasuleve Amandine (bishtaja me bajame) është e përkryer për çdo vakt apo rast. Është shumë e lehtë për t'u bërë dhe plotësues i përsosur për çdo gjë, nga pule e pjekur në biftek të pjekur në skarë në hamburgerë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paund fasule të gjelbra të freskëta (të shkurta)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë vaj ulliri
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1/4 filxhan bajame me feta (tkurret nëse dëshironi)
- 1 lugë çaji lëng limoni
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i bardhë
Si ta Bëni
- Trim fasule, prerja e një pjesë të vogël të secilës fund. Shikoni mbi fasule, duke hedhur poshtë çdo gjë që është e rrudhur ose e zbehtë ose ka njolla të buta. Shpëlani mirë fasulet dhe prekni thatë.
- Në një tigan të rëndë, vendosni fasulet e gjelbra në ujë të ftohtë për të mbuluar dhe për të çuar në një valë mbi nxehtësi të lartë.
- Ulja e ngrohjes në të ulët dhe zierje për 8 deri në 10 minuta ose derisa fasulet janë tender i freskët. Drain mirë dhe të vendosur fasule mënjanë.
- Pastaj shkrihet gjalpë dhe vaj ulliri në të njëjtën tigan dhe shtoni hudhër dhe bajame. Cook mbi ngrohjes mesatare, nxitje të vazhdueshme, derisa bajame fillojnë të ngjyrë kafe.
- Shto fasule së bashku me lëng limoni, kripë dhe piper dhe hedh me butësi në pallto. Shërbejeni menjëherë.
SHËNIM: Ju gjithashtu mund të përdorni fasule të ngrira jeshile; gatuajini ato sipas udhëzimeve të paketimit, pastaj ikjes. Shkrihet gjalpë, shtoni hudhër dhe bajame, dhe vazhdoni me recetë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 296 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 72 mg |
| sodium | 71 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 24 g |