Recetë Herbed Vinaigrette
Kjo recetë vinaigrette herbed është një tjetër ndryshim i lehtë në formulën themelore vinaigrette. Mund të përgatitet me ndonjë nga një numër i bimëve të thara, duke përfshirë trumzë , borzilok, bazil, chives ose dragua. Ose, provoni të përdorni ½ lugë të Herbes de Provence .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan Sallatë vaj (shih shënim)
- 1/4 filxhan uthull verë të bardhë
- 1 lugë gjelle Dijon mustardë
- 2 lugë gjelle majdanoz (copëtuar)
- 1/2 lugë çaji Herbs thata (ose trumzë, majmun, borzilok, chives, apo dragua)
- kripë dash (për shije)
- dash bardhë piper (për shije)
Si ta Bëni
- Kombinoje mustardë dhe uthull në një tas xhami ose çelik inox dhe nxitini së bashku për pak kohë.
- Vendoseni përzierjen e mustardë dhe uthull së bashku me vajin, bimët dhe erëzat në një blender dhe përzieni për rreth 10 sekonda ose deri sa të kombinoni plotësisht.
- Kaloni në një tas xhami dhe le të qëndrojë për 30 minuta për të lënë flavors meld. Jepini salcë një lëvizje të mirë menjëherë përpara se të shërbeni.
Shënim: Çdo vaj i etiketuar "vaj vegjetal" ose "vaj sallatë" është i mirë për këtë recetë themelore.
Ju gjithashtu mund të përdorni çdo vaj të butë, të neutralizuar, si lulelakër, kanaçe ose vaj sojë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 187 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 43 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |