Ky recetë për tortë të shpejtë të kafesë është nga "Gale Gand's Brunch!" Nga Gale Gand me Christie Matheson (Clarkson Potter / Publisher, 2009).
Gandi thotë se e ka përshtatur këtë recetë nga një në kutinë e recetave të gjyshes Elsie. Baba Elsie, një ishull i bukës hungarez, përdorte mollë, por Gandi vë një kthesë të re në të duke përdorur dardha .
Çfarë do t'ju nevojitet
- Cake:
- 1 1/4 gota
- miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 2 1/4 lugë çaji
- pluhur pjekje
- 1/2 filxhan sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji kanellë
- 1 vezë e madhe (rrahur)
- 1/2 filxhan qumësht
- 4 lugë gjelle gjalpë (i pakripur, i shkrirë)
- 2 dardha (Bartlett, i pjekur, i papjekur, i mbushur, i copëtuar)
- Streusel Topping:
- 1/2 filxhan sheqer
- 1/4 miell filxhan (me qëllim të përgjithshëm)
- 3 lugë gjelle gjalpë (të pakripur, të ftohtë, të prerë)
- 1 lugë çaji kanellë
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 400 gradë. Gjalpë një pjatë katrore 8-inch pjekje.
- Për ta bërë tortën: Në një tas të mesëm, kombinoni miellin, pluhurin e pjekjes, sheqerin, kripën dhe 1/2 kanellë kanelle.
- Në një tas të veçantë, përzien vezë, qumësht dhe gjalpë të shkrirë derisa të kombinohen mirë. Derdhni në përbërës të thatë, shtoni dardhën dhe përziejeni mirë. Hidh në pan të përgatitur.
- Për të bërë streusel: Në një tas të vogël, përzier sheqer dhe miell dhe prerë në gjalpë me gishtat tuaj deri formë crumbs. Sasi e vogël mbi krye të qëlloj në pan.
- Piqni 30 deri 35 minuta deri sa të artë dhe të thatë në krye. Cool në pan dhe prerë në 8 sheshe. Kjo tortë vazhdon deri në 4 ditë, e mbuluar në temperaturë dhome.
Burimi: "Ging Gand's Brunch!" Nga Gale Gand me Christie Matheson (Clarkson Potter / Botues, 2009).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 309 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 115 mg |
| sodium | 441 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |