Vezët e çajit, të quajtura edhe vezë të mermer, janë të dukshme dhe të lehta për t'u bërë. Pavarësisht nëse i shërbenin si një meze të lehtë, me një drekë të vogël , ose për mëngjes gjatë sezonit të Vitit të Ri Kinez, ky recetë do të jetë një hit i pagabueshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 Vezë
- 3 1/2 gota ujë të ftohtë, ose sipas nevojës
- 1 lugë çaji kripë
- 2 lugë
- salce soje
- 1/2 filxhan çaj të zi
- 2 anise yll, thyer ne copa individuale
- 1 Stick kanellë
Si ta Bëni
- Vendosini vezët në një tigan me ujë, duke u siguruar se ka më së paku 1/2-inch ujë mbi vezët. Mbuloni dhe sillni një çiban që përsëritet.
- Hiqeni tiganin nga elementi dhe lëreni vezët të qëndrojnë në ujë të nxehtë për 15-20 minuta, derisa të jenë gatuar. Hiqni vezët dhe i drejtoni ato nën ujë të ftohtë që të freskoheni. (Rezervoni ujë në tigan).
- Prekni vezët e ziera fort me pjesën e prapme të një lugë, për të bërë një seri të çara në të gjithë vezët e vezëve, duke u siguruar që predha të mbetet e paprekur. (Nëse shell del jashtë, mos u bëni merak - kjo do të thotë vetëm se veza do të ketë një ngjyrë më të errët se të tjerët).
- Sillni ujë në tigan përsëri në një çiban. Shtoni kripën, salcën e sojeve, çajin e zi, brezi anise yll dhe shkopin e kanellës. Shtoni vezët. Ziej, nxitje herë pas here, për 2 orë.
- Fikni nxehtësinë dhe lërini vezët të uleni në lëngun e nxehtë derisa të jeni gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 108 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 213 mg |
| sodium | 399 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 9 g |